PEDIKÚRA

Jako zdravotníkovi mi záleží na zdraví Vašich nohou. Proto Vám v rámci ošetření samozřejmě poskytnu profesionální péči a poradím, jak se o ně správně starat.

Přístrojová pedikúra - jedná se o bezkrevné ošetření. Je zcela pochopitelné, že ve světě bakteriálních a virových infekcí, nestojí klient o poranění a to i nechtěné. Používám pouze speciální frézy a vysokoobrátkový přístroj s aktivním odsáváním. Riziko poranění a přenosu infekce je téměř nulové.

Pedikúra u diabetiků - pedikúra u diabetiků je prováděna s maximální opatrností. Snažím se předejít vhodným ošetřením komplikacím, které mohou vzniknout, při neodborném provedení pedikúry. Někteří diabetičtí klienti přinesou doporučení od lékaře (podiatrie, diabetologie či dermatologie) s požadavkem, jaké ošetření na pokožce/nehtech provést, a pokud je to v mé kompetenci, příslušné ošetření ráda provedu.

Základní pedikúra - je nejčastějším pedikérským ošetřením v mé praxi. Ošetřím Vaše nohy dezinfekcí, prohlédnu je a postupně ošetřím nehty a jejich okolí, odstraním případná kuří oka a hyperkeratózy. Aplikuji hydratační pěnu a doporučím následnou péči. 

Pokud klient má doporučení od lékaře se specifickým požadavkem na ošetření, které je v mé kompetenci (např. odstranění nehtové ploténky obroušením, protetika atd..), dané ošetření ráda provedu.

Pedikúra SUPREME - je jedinečné ošetření Vašich nohou s použitím špičkové kosmetiky Margaret Dabbs. 

Jméno skloňované napříč světadíly, luxus ve světě wellness péče o zdravé nohy, ruce a nehty. Jméno spjaté s péčí o britskou královskou rodinu.

Luxusní, léčivý, výjimečný koncept v kosmetické péči o ruce a nohy. Světové známá královna pedikúry a manikúry - to je Margaret Dabbs.

Pedikúra Veselá, Poliklinika Pod Marjánkou 12, Praha 6
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!