Pedikúra

Přístrojová pedikúra - jedná se o bezkrevné ošetření. Je zcela pochopitelné, že ve světě bakteriálních a virových infekcí, nestojí klient o poranění a to i nechtěné. Používám pouze speciální frézy a vysokoobrátkový přístroj s aktivním odsáváním. Riziko poranění a přenosu infekce je téměř nulové.

Pedikúra u diabetiků - pedikúra u diabetiků je prováděna s maximální opatrností. Snažím se předejít vhodným ošetřením komplikacím, které mohou vzniknout, při neodborném provedení pedikúry. Někteří diabetičtí klienti přinesou doporučení od lékaře (podiatrie, diabetologie či dermatologie) s požadavkem, jaké ošetření na pokožce/nehtech provést, a pokud je to v mé kompetenci, příslušné ošetření ráda provedu.

Základní pedikúra - je nejčastějším pedikérským ošetřením v mé praxi. Ošetřím Vaše nohy dezinfekcí,  prohlédnu je a postupně ošetřím nehty a jejich okolí, odstraním případná kuří oka a hyperkeratózy. Aplikuji hydratační pěnu a doporučím následnou péči. Pokud klient má doporučení od lékaře se specifickým požadavkem na ošetření, které je v mé kompetenci (např. odstranění nehtové ploténky obroušením, protetika atd..), dané ošetření ráda provedu.

Pedikúra SUPREME - je jedinečné ošetření Vašich nohou s použitím špičkové přírodní kosmetiky. Používaná kosmetika obsahuje organické esenciální oleje a extrakty. Rostliny jsou pěstovány bez syntetických hnojiv a pesticidů, kosmetika je bez obsahu DBP, toluenu, formaldehydu, formaldehydové pryskyřice a bez parabenu. Rostliny jsou sbírány v jejich přirozeném prostředí. Vaše nohy budou doslova hýčkány tím nejlepším z čisté přírody.

ordinace_1m ordinace_1m misky laky

Jak ošetření probíhá
Ošetřím Vaše nehty a jejich okolí, odstraním otlaky, provedu peeling, aplikuji masku, provedu hydrataci a masáž, znovu ošetřím okolí nehtů, případně nalakuji a následuje závěrečné ošetření.

Proč jít na pedikúru SUPREME?
SUPREME pedikúra v sobě spojuje úplné pedikérské ošetření Vašich nohou a jedinečný zážitek ze špičkové kosmetiky, která je připravována přímo pro Vás. Vašim nohám se dostane péče, díky které budete mít nohy nejen krásnější, ale také hydratované.

Jako zdravotníkovi mi záleží na zdraví Vašich nohou. Proto Vám v rámci ošetření samozřejmě poskytnu profesionální péči a poradím, jak se o ně správně starat.